O nas

o-nas
Każdy człowiek ma w życiu to, na co się odważy…

3Ponad 9 lat temu doszliśmy do wniosku, że to właśnie podróże mają taką niesamowitą moc dając możliwość robienia czegoś po raz pierwszy każdego dnia! My uwielbiamy próbować wciąż nowego, jesteśmy uzależnieni od przemieszczania się, planowania i rozczarowywania, poznawania nowych miejsc, uczenia się od ludzi, pokonywania własnych ograniczeń. Uświadomiliśmy już sobie, jak krótkie jest życie i że czasem może być za późno, więc jak się marzy, to trzeba spełniać te marzenia. Nie ma idealnego momentu, ale nie ma też złych decyzji. Każda decyzja to inna droga, nie ważne czy zostaniesz w domu czy wyruszysz w podróż – zawsze gdzieś dotrzesz.

patiRest of the World to opowieść o reszcie otaczającego nas świata. To zlepek naszych relacji, wrażeń, odczuć. To historie ludzi, historie naszych przeżyć. To taka pamiątka ze wspólnych wypadów i jednocześnie inspiracja dla Ciebie. Postanowiliśmy stworzyć to miejsce dopiero teraz, kiedy wyruszyliśmy w prawie roczną podróż po Azji. Nie jesteśmy żadnymi wielkimi podróżnikami. Po prostu zachłannie marzymy o tym, żeby poznać cały świat i po kolei spełniamy te pragnienia, a blog jest doskonałym miejscem, żeby móc innym opowiedzieć o tym jaki świat jest różnorodny! Uwielbiamy podróżować, poza szlakami, z dala od turystycznych miejscówek. Czas spędzamy najczęściej biegając o świcie, wspinając się w skałach, maszerując po górach, rozmawiając z ludźmi.

o-nasJeśli podoba Ci się nasz blog, to będzie nam miło jak zostawisz nam komentarz, dasz lajka na fanpejdżu Rest of the World czy instagramowym profilu. Jeśli masz jakieś pytania czy pomysły, to pisz śmiało także na maila: pa.wilinska@gmail.com 

Pati i Wojtas